Different Colours United otvoril už piatu sezónu, s novými hráčmi

Futbalový tím Different Colours United, ktorý spája väčšinu s menšinami začal svoju piatu sezónu v Bratislavskej lige malého futbalu (BLMF). Tím tvoria zástupcovia väčšiny, ale aj rôznorodí hráči momentálne najmä z afrických krajín prechodne žijúci v azylovom tábore v Rohovciach resp. tam svoju púť na Slovensku začali. Sezónu sme začali v sympatickej zostave, s novým šikovným brankárom i útočníkom. Už do druhej sezóny s nami vstúpil defenzívny pilier Peter, ktorý spolu s Guyom Merlinom z Kamerunu výborne diriguje obranu.

Team-resized3

Pôsobenie žiadateľov o azyl v tíme Different Colours United je výsledkom spolupráce Inštitútu pre medzikultúrny dialóg a Slovenskej humanitnej rady v rámci kampane Šport spája.

Team-resized

Brook je milý a inteligentný chalan, ktorý navyše online casino’s aj výborne hrá futbal. Na zápas prišiel s kamarátom Seymourom.

Sme radi,  že sme v tíme mohli privítať aj nového hráča pôvodom z Eritrey, Brooka.  V premiére sa mu ako obrancovi darilo výborne. Stálicou tímu je napr. Martia Jaures Babingui, ktorý strelil v sobotu 15. septembra 3 góly.

20130914_180718

V zápase  s futbalistami družstva Sporting Academica sa nám podarilo zvíťaziť a užiť si zároveň kopec zábavy. Veríme, že sa nám bude spoločne dariť aj naďalej.

20130914_181621