VII. ročník Turnaja BLMF proti rasizmu a intolerancii

Tradičný Turnaj Bratislavskej ligy v malom futbale (BLMF) proti rasizmu a intolerancii sa tento rok vracia už so VII. ročníkom. Bude sa konať v nedeľu 12.10.2014 v športovom areáli Centra akademického športu STU na Račianskej ulici (Mladá garda). Turnaj je najväčším športovým podujatím proti rasizmu na Slovensku. Koná sa v rámci celoeurópskych akčných týždňov FARE a je ich vyvrcholením na Slovensku.

Na Turnaji sa online casino predstavia tímy zložené z hráčov viacerých národností, náboženstiev a etnicít. Tieto tímy sa stretnú aby si zašportovali, ale hlavne aby podporili myšlienku rôznorodosti a tolerancie v spoločnosti. Príďte sa pozrieť na kvalitný futbal a podporiť správnu vec aj vy!

Podujatie organizujú o.z. Inštitút pre medzikultúrny dialóg v rámci kampane Šport spája, rôzne farby, jedna hra (sportspaja.ipmd.sk), Bratislavská liga v malom futbale (blmf.sk), Slovenský zväz v malom futbale a ďalší partneri.

VII. ročník by mal byť prvýkrát otvorený aj účasti verejnosti. Registrácia je spustená na webe malyfutbal.sk, kde je potreba sa zaregistrovať a potom je možné prihlásiť mužstvo do Turnaja.

Médiá o Turnaji:

http://sport.aktuality.sk/c/175518/proti-rasizmu-budu-hrat-obete-utoku-hviezdy-aj-osadnici/

http://romovia.sme.sk/c/7400309/romovia-z-moldavy-a-ac-mariatchi-sa-stretnu-na-futbalovom-turnaji.html